Termales Santa Rosa De Cabal Ξενοδοχείο
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Θερμαινόμενη πισίνα |
| Αθλητικές δραστηριότητες Πεζοπορία | Σπα & Ευεξία Σπα και κέντρο ευεξίας Μασάζ σε όλο το σώμα Μασάζ κεφαλής Μασάζ πλάτης | Φαγητό/Ποτό Εστιατόριο Μπαρ/ Lounge |
| Συνεδριακές εγκαταστάσεις Επαγγελματικό κέντρο | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες Ειδικά μενού Δωμάτιο παιχνιδιών | Πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα |
Το Termales Santa Rosa De Cabal Ξενοδοχείο με σάουνα, εξωτερική πισίνα και θεραπεία σπα απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από τις Ιαματικές Πηγές Santa Rosa de Cabal. Το θέρετρο προσφέρει Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους, χώρος στάθμευσης στον χώρο και 4 εξωτερικές πισίνες.
Termales San Vicente είναι σε απόσταση περίπου 2 χλμ.
Καθημερινά προσφέρεται ευρωπαϊκό πρωϊνό. Το μενού στο à la carte restaurant του ξενοδοχείου περιλαμβάνει πιάτα vegetarische. Επίσης, το Termales Santa Rosa De Cabal Ξενοδοχείο διαθέτει lounge μπαρ. Ο χώρος του μπαρ περιλαμβάνει σαλόνι.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Matecana29 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
- Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
- 24ωρη ασφάλεια
- Αποθήκευση αποσκευών
- Δωμάτιο με θυρίδες
- Ανελκυστήρας
- Καφετέρια
- Ανιχνευτές καπνού
- Πυροσβεστήρες
- Κάρτα-κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Πρωινό στο δωμάτιο
- Εστιατόριο
- Σνακ Μπαρ
- Μπαρ/ Lounge
- Ειδικά διαιτητικά μενού
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Θερμαινόμενη πισίνα
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
- Σπα και κέντρο ευεξίας
- Σάουνα
- Μασάζ πλάτης
- Μασάζ κεφαλής
- Μασάζ σε όλο το σώμα
- Μασάζ πελμάτων
- Πεζοπορία
- Θερμόλουτρο
- Δημόσιο λουτρό
- Πισίνα με θέα
- Ρηχή πισίνα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία δωματίου
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
- Ποτό καλωσορίσματος
- Επαγγελματικό κέντρο
- Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων
Στο δωμάτιο
- Θέρμανση
- Βρεφικές κούνιες
- Επιτραπέζια παιχνίδια
- Ειδικά μενού
- Δωμάτιο παιχνιδιών
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Matecana από τo Termales Santa Rosa De Cabal Ξενοδοχείο;
Το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Matecana βρίσκεται σε απόσταση 30 χλμ. από τo Termales Santa Rosa De Cabal Ξενοδοχείο. - 🚗
Πού μπορώ να αφήσω το όχημά μου κατά τη διάρκεια της διαμονής μου σε τo Termales Santa Rosa De Cabal Ξενοδοχείο;
Τo Termales Santa Rosa De Cabal Ξενοδοχείο παρέχει χώρος στάθμευσης. - ❓
Το πρωϊνό συμπεριλαμβάνεται στην τιμή δωματίου τo Termales Santa Rosa De Cabal Ξενοδοχείο;
Ναι, ευρωπαϊκό πρωϊνό περιλαμβάνεται σε μερικά πακέτα. Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με τo Termales Santa Rosa De Cabal Ξενοδοχείο. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε θέρετρο;
Οι τιμές στο θέρετρο ξεκινούν από 75$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - ❓
Πώς μπορώ να πληρώσω σε θέρετρο;
Θέρετρο δέχεται:- American Express
- Visa
- Maestro
- 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo Termales Santa Rosa De Cabal Ξενοδοχείο;
Σε τo Termales Santa Rosa De Cabal Ξενοδοχείο μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Δωμάτιο deluxe με δύο μονά κρεβάτια, Δωμάτιο deluxe με κρεβάτι queen-size και Δωμάτιο deluxe με κρεβάτι king-size. - ❓
Υπάρχουν υπηρεσίες καθαρισμού σε τo Termales Santa Rosa De Cabal Ξενοδοχείο;
Ναι, έχει στεγνοκαθαριστήριο και καθαρισμό δωματίων με βαθμολογία 9.3 τo Termales Santa Rosa De Cabal Ξενοδοχείο. - 🛀
Τo Termales Santa Rosa De Cabal Ξενοδοχείο παρέχει σπα;
Σε τo Termales Santa Rosa De Cabal Ξενοδοχείο θα απολαύσετε χαμάμ, σάουνα και ζεστά δημόσια λουτρά και κέντρο ευεξίας. - ❓
Τι είδους πισίνα έχει σε τo Termales Santa Rosa De Cabal Ξενοδοχείο;
Υπάρχει 4 εξωτερικές πισίνες σε τo Termales Santa Rosa De Cabal Ξενοδοχείο.